Центр меблів і декору

097-460-50-05 099-251-47-10 Замовити звінок

Тумба приліжкова Perle Country Corner -35% Розпродаж виставкового взірця.

Тумба приліжкова Perle Country Corner -35% Розпродаж виставкового взірця.
Ми оновлюємо експозицію меблів нашого магазину і оголошуємо про остаточний розпродаж виставкового взірця тумби приліжкової Perle, виробнийтва фабрики Country Corner
Період проведення акції: 24 Жовтня 2017р. - 15 Лютого 2019р.
Товари, які беруть участь в акції:

    Тумба приліжкова MPC2 Perle Country Corner Тумба приліжкова MPC2 Perle Country Corner
    Тумба приліжкова MPC2 Perle Country Corner

    Country Corner – це відомий в усьому світі виробник антикварних меблів, посуду та аксесуарів в стилі Прованс. У своєму виробництві фабрика використовує винятково якісну деревину та деревоволокнисті плити середньої щільності. Всі меблі виготовляються вручну за спеціальною технологією французьких столярів XVIII ст., що надає їм унікальності та неповторного шарму, з особливою майстерністю наносяться прикраси та патина.

    Колекція Perle - спадщина знаменитої мадам Де Помпадур. Вона виготовлена з масиву ялини і МДФ, дуже красива і ніжна, привертає увагу своїм розкішним виглядом і комфортабельністю. Вона створить казкову атмосферу у Вашому домі, її білі атласні тони, витончена обробка у вигляді каменів, легкі лінії в формі перлин перенесуть Вас в часи французьких королів і їх фавориток. Колекція Перл стане справжньою прикрасою Вашого будинку.

    8 502 грн.